Thomas Aagaard Skovmand
Forlægger
thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

Århus

Michelle Rivas
Grafiker og lydbogsansvarlig
michelle@byensforlag.dk

Christopher Krøyer Magelund
Lydbogsredaktør
christopher@byensforlag.dk

 

Vejle

Lærke Sørensen
laerke@byensforlag.dk

Sille Ekander
sille@byensforlag.dk 

København

Rolf Skov Madsen
Redaktør
rolf@byensforlag.dk

Jonas Knudsen
Redaktør og salgsansvarlig
jonas@byensforlag.dk el. (+45) 60 29 30 94

Helene Mølsted
helene.molsted@byensforlag.dk

Josefine Geisler
josefine@byensforlag.dk

Camilla Brix
camilla.brix@byensforlag.dk

Indkøbskurv
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få 15 % rabat på dit næste køb i vores webshop. Vi sender dig ikke mere end én mail om måneden, og du får som abonnent nyheder, indblik og gode tilbud.