Thomas Aagaard Skovmand
Forlægger
thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

Århus

Michelle Rivas
Grafiker og lydbogsansvarlig
michelle@byensforlag.dk

Christopher Krøyer Magelund
Lydbogsredaktør
christopher@byensforlag.dk

Alexandra Widahl
alexandra@byensforlag.dk

Bjørk Friis Olafsson
bjork@byensforlag.dk

Sahra Christensen
sahra@byensforlag.dk

Vejle

Anne Lambertsen Hjortlund
anne@byensforlag.dk

Emma Hove Petersen
emma@byensforlag.dk

Maiken Lund Viborg
maiken@byensforlag.dk

København

Rolf Skov Madsen
Redaktør
rolf@byensforlag.dk

Jonas Knudsen
Redaktør og salgsansvarlig
jonas@byensforlag.dk el. (+45) 60 29 30 94

Clara Nøhr
clara@byensforlag.dk

Marie Madsen
marie@byensforlag.dk

Helene Kathinka Kirkegaard
helene@byensforlag.dk

Emma Bluhme
emma.bluhme@byensforlag.dk

Indkøbskurv
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få 15 % rabat på dit næste køb i vores webshop. Vi sender dig ikke mere end én mail om måneden, og du får som abonnent nyheder, indblik og gode tilbud.