Hjem > Forlag > Redaktion

Redaktion

Thomas Aagaard Skovmand
Forlægger
thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

ÅRHUS

Michelle Rivas
Grafiker og lydbogsansvarlig
michelle@byensforlag.dk

Christopher Krøyer Magelund
Lydbogsredaktør
christopher@byensforlag.dk

Camilla Ringkjøbing Jensen
camilla@byensforlag.dk

VEJLE
Asger Nørkær Nielsen
Journalist og presse- og marketingansvarlig
asger@byensforlag.dk el. (+45) 24 20 23 58

Askur Skaalum Gregersen
askur@byensforlag.dk

Hannah Stensgaard Brandt
hannah@byensforlag.dk

KØBENHAVN
Rolf Skov Madsen
Redaktør
rolf@byensforlag.dk

Jonas Knudsen
Redaktør og salgsansvarlig
jonas@byensforlag.dk

Katharina Culmsee
katharina@byensforlag.dk

Louise Amalie Juul
louise@byensforlag.dk

Julie Henneberg Nielsen
julie@byensforlag.dk

Amanda Birkedal Christiansen
amanda@byensforlag.dk

 
Indkøbskurv
Tilmeld dig vores nyhedsbrev og få 15 % rabat på dit næste køb i vores webshop. Vi sender dig ikke mere end én mail om måneden, og du får som abonnent nyheder, indblik og gode tilbud.