Redaktion

Thomas Aagaard Skovmand
Forlægger
thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

ÅRHUS

Michelle Rivas
Grafiker og lydbogsansvarlig
michelle@byensforlag.dk

Beatrice Fredensborg
kontakt@byensforlag.dk

Line Bang Jensen
line@byensforlag.dk

Frederikke Andersen
mail@byensforlag.dk

Simone Eriksen
info@byensforlag.dk

VEJLE
Asger Nørkær Nielsen
Journalist og presse- og marketingansvarlig
asger@byensforlag.dk el. (+45) 24 20 23 58

Christopher Krøyer Magelund
Lydbogsproducer
christopher@byensforlag.dk

Lise Meldgaard
lise@byensforlag.dk

Emil Flyger
emil@byensforlag.dk

KØBENHAVN
Rolf Skov Madsen
Redaktør
rolf@byensforlag.dk

Jonas Knudsen
Redaktør og salgsansvarlig
jonas@byensforlag.dk

Josefine Steffensen
forlag@byensforlag.dk

Emilie Lysdahl Tofft
emilie@byensforlag.dk

Shopping Cart