Kontakt BYENS ved at udfylde nedenstående formular, eller send os en mail.

Navn

Email

Emne

Besked

BYENS
Istedgade 102
1650 København V

CVR-nr: 27 74 81 04
Bank: Reg: 4453 Konto: 3124 322 073
IBAN: DK1630003124322073
BIC (SWIFT): DABADKKK

Se handelsbetingelserne her.

Forlægger: Thomas Aagaard Skovmand: (+45) 21 94 16 28 og thomas@byensforlag.dk

Redaktionen i København:
Redaktør/boggrafiker Rolf Skov Madsen: (+45) 30 26 64 01 og rolf@byensforlag.dk
Vincent Achong Karker: vincent@byensforlag.dk
Mette Marie Christensen: mette@byensforlag.dk

Redaktionen i Vejle:
Marie Lerche: marie@byensforlag.dk
Julie Hægstad Hansen: julie@byensforlag.dk
Jonas Knudsen: info@byensforlag.dk