Kontakt Byens Forlag ved at udfylde nedenstående formular eller send os en mail.

Navn

Email

Emne

Besked

Byens Forlag
Istedgade 102
1650 København V

CVR-nr: 27 74 81 04
Bank: Reg: 0274 Konto: 3124 322 073
IBAN: DK1630003124322073
BIC (SWIFT): DABADKKK

Se handelsbetingelserne her.

Forlægger:
Thomas Aagaard Skovmand: thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

Redaktionen i København:
Redaktør Rolf Skov Madsen: rolf@byensforlag.dk
Grafiker Karin Lindberg: karin@byensforlag.dk
Olivia N. Nedergaard: olivia@byensforlag.dk
Alma Bay Skjoldborg: alma@byensforlag.dk

Redaktionen i Århus/Vejle:
Redaktør Jonas Knudsen: jonas@byensforlag.dk
Vilde Melchior Rødder: kontakt@byensforlag.dk
Laura Koch-Larsen: mail@byensforlag.dk
Emilie Larsen: info@byensforlag.dk