Kontakt BYENS ved at udfylde nedenstående formular, eller send os en mail.

Navn

Email

Emne

Besked

BYENS
Istedgade 102
1650 København V

CVR-nr: 27 74 81 04
Bank: Reg: 4453 Konto: 3124 322 073
IBAN: DK1630003124322073
BIC (SWIFT): DABADKKK

Se handelsbetingelserne her.

Forlægger: Thomas Aagaard Skovmand: thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

Redaktionen i København:
Redaktør/boggrafiker Rolf Skov Madsen: rolf@byensforlag.dk
Boggrafiker Karin Lindberg:
Amalie Damm: amalie@byensforlag.dk
Jamie McIntyre: mail@byensforlag.dk

Redaktionen i Århus/Vejle:
Redaktør Jonas Knudsen: jonas@byensforlag.dk
Simon Hyldtoft-Simonsen: simon@byensforlag.dk
Pernille Poulsen: pernille@byensforlag.dk