Kontakt BYENS ved at udfylde nedenstående formular, eller send os en mail.

Navn

Email

Emne

Besked

BYENS
Istedgade 102
1650 København V

CVR-nr: 27 74 81 04
Bank: Reg: 4453 Konto: 3124 322 073
IBAN: DK1630003124322073
BIC (SWIFT): DABADKKK

Se handelsbetingelserne her.

Forlægger: Thomas Aagaard Skovmand: thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

Redaktionen i København:
Redaktør/boggrafiker Rolf Skov Madsen: rolf@byensforlag.dk
Amanda Andersen: amanda@byensforlag.dk
Sarah Elgaard: sarah@byensforlag.dk

Redaktionen i Vejle:
Jonas Knudsen: jonas@byensforlag.dk
Marie Solberg: marie@byensforlag.dk
Patricia Mellany Jensen: info@byensforlag.dk