Byens Forlag
Istedgade 102
1650 København V

CVR-nr: 27 74 81 04
Bank: Reg: 0274 Konto: 3124 322 073
IBAN: DK1630003124322073
BIC (SWIFT): DABADKKK

Se handelsbetingelserne her.

Forlægger:
Thomas Aagaard Skovmand: thomas@byensforlag.dk el. (+45) 21 94 16 28

Redaktionen i København:
Redaktør Rolf Skov Madsen: rolf@byensforlag.dk
Redaktør og salgsansvarlig Jonas Knudsen: jonas@byensforlag.dk

Kassandra Pharès: kassandra@byensforlag.dk

Redaktionen i Århus:
Grafiker og lydbogsansvarlig Michelle Rivas: michelle@byensforlag.dk

Line Nielsen: info@byensforlag.dk
Asta Geil: kontakt@byensforlag.dk

Redaktionen i Vejle:
Journalist og presse- og marketingansvarlig Asger Nielsen: asger@byensforlag.dk el. (+45) 24 20 23 58

Camilla Christensen: camilla@byensforlag.dk
Christopher Krøyer Magelund: christopher@byensforlag.dk