Kontakt BYENS ved at udfylde nedenstående formular, eller send os en mail.

Navn

Email

Emne

Besked

BYENS
Istedgade 102
1650 København V

CVR-nr: 27 74 81 04
Bank: Reg: 4453 Konto: 3124 322 073

Se handelsbetingelserne her.

Forlægger: Thomas Aagaard Skovmand: (+45) 21 94 16 28 og thomas@byensforlag.dk

Redaktionen i København:
Redaktør/grafiker Rolf Skov Madsen: (+45) 30 26 64 01 og rolf@byensforlag.dk
Charlotte Strihd Christensen: charlotte@byensforlag.dk
Nanna Andersen: nanna@byensforlag.dk

Redaktionen i Vejle:
Rasmus Jensen: info@byensforlag.dk
Stine Tarp: stine@byensforlag.dk
Jonas Knudsen: jonas@byensforlag.dk